Live Music ar Elizabetu Lāci un Klāvu Ābolu

Laimīgu Jauno gadu! Mēs turpinām iepriecināt džeza cienītājus ar saviem trešdienas vakaru koncertiem un gada sākumu  atklājam ar koncertu “Ziemas skaņas pilsētā”, kurā varēsim baudīt džeza ritmus nordic fusion stilā ar džezam neierastu un eksotisku instrumentu – arfu jaunās un kolorītās mākslinieces Elizabetas Lāces izpildījumā kopā ar Klāvu Ābolu (piano) un Reini Ozoliņu (kontrabass). Gaidīsim visus Džeza mūzikas gardēžus trešdien, 17. janvārī, pl. 19:00 Aston Hotel Riga Lounge Fenikss bārā!

Elizabeta Lāce jau savulaik Emīla Dārziņa mūzikas skolā raksturota kā arfiste ar virtuozām dotībām un šobrīd ir viena no savas paaudzes oriģinālākajām māksliniecēm Latvijā. Viņas repertuārā iekļauti  skaņdarbi no senās mūzikas un baroka līdz pat 21. gadsimta trešās desmitgades skaņdarbu interpretācijām, no autentiskām džeza/folka/avangarda improvizācijām līdz arhitektoniski strukturētiem oriģināldarbu cikliem un starpdisciplinārām performancēm. E. Lāce kā soliste ar orķestri vairākkārt ieskaņojusi arfas koncertus ar “Sinfonietta Concertante” (maestro Andris Vecumnieks) un Vidzemes kamerorķestri maestro Andra Veismaņa vadībā, u.c. Tāpat izdoti vairāki E. Lāces ieskaņoti solo un kamermūzikas albumi. E. Lāce tikusi nominēta “Austras balvai”, “Zelta Mikrofonam” un citām godalgām.

Klavieru pavadījumu koncertā izpildīs jaunais talants Klāvs Ābols, kas ir ilggadējā džeza mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi” meistarklašu dalībnieks, pats komponē, kā arī veidojis ierakstus Latvijas radio.

Reinis Ozoliņš sākotnēji mācījies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, apgūstot vijoles un kontrabasa spēli. Vēlāk mācības turpinājis Rīgas Doma kora skolā Mūsdienu ritma nodaļā, apgūstot arī basģitāras spēli. R. Ozoliņš studējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, īpašu uzmanību veltot džeza kontrabasa spēlei. Zināšanas papildinājis dažādās meistarklasēs, meistardarbnīcās un semināros.

Mūsu “Ziemas skaņas pilsētā” papildināsim ar īpaši šim vakaram izvēlētu  dzērienu – “Winter Aperol” (6€).

Tiekamies 17. janvārī pl.19:00 Lounge Fenikss bārā, viesnīcas ASTON Hotel Riga  2. stāvā, Brīvības ielā 48/50!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *