Live Music ar Viktoru Ritovu un Elizabetu Lāci

Piedāvājam jau astoto trešdienas vakaru koncertu saviem džeza mūzikas cienītājiem un turpinām iepriekšējā koncerta projektu nordic fusion stilā trīs spēcīgu mūziķu mijiedarbībā. Koncertā “Pavasari gaidot” tiksimies ar Viktoru Ritovu (piano), Elizabety Lāci (arfa) un Andri Grunti (kontrabass).    Gaidīsim visus džeza mūzikas gardēžus trešdien, 31. janvārī, pl. 19:00 Aston Hotel Riga Lounge Fenikss bārā!

Viktors Ritovs  ir viens no vadošajiem džeza pianistiem Latvijā, kas ir studēji LMA klavieru nodaļā un ieguvis maģistra grādu, papildinājis zināšanas džeza mūzikas studijās Holandes konservatorijā, ir klavierspēles un improvizācijas docents RPIVA, LMA džeza nodaļas lektors, vadījis meistarklases kā Latvijā, tā arī ārzemēs, spēlē Māra Briežkalna džeza kvintetā, Latvijas Radio Bigband un Lauris Amantovs jazz quartet.

Elizabeta Lāce jau savulaik Emīla Dārziņa mūzikas skolā raksturota kā arfiste ar virtuozām dotībām un šobrīd ir viena no savas paaudzes oriģinālākajām māksliniecēm Latvijā. Viņas repertuārā iekļauti  skaņdarbi no senās mūzikas un baroka līdz pat 21. gadsimta trešās desmitgades skaņdarbu interpretācijām, no autentiskām džeza/folka/avangarda improvizācijām līdz arhitektoniski strukturētiem oriģināldarbu cikliem un starpdisciplinārām performancēm. E. Lāce kā soliste ar orķestri vairākkārt ieskaņojusi arfas koncertus ar “Sinfonietta Concertante” (maestro Andris Vecumnieks) un Vidzemes kamerorķestri maestro Andra Veismaņa vadībā, u.c. Tāpat izdoti vairāki E. Lāces ieskaņoti solo un kamermūzikas albumi. E. Lāce tikusi nominēta “Austras balvai”, “Zelta Mikrofonam” un citām godalgām.

Andris Grunte ir viens no pieprasītākajiem Latvijas mūziķiem un viennozīmīgi var teikt, ka pats labākais Latvijas džeza bassists, kas piedalījies neskaitāmos ierakstos ar visiem vadošajiem un arī Eiropas mūziķiem, spēlē Māra Briezkalna kvintetā, Lauris Amantovs jazz quartet un citos projektos.

“Pavasari gaidot” koncertu papildināsim ar īpaši šim vakaram pieskaņotu  dzērienu – “ASTON Punšs” (8€) un, protams, pieejami visi dzērienu un uzkodas no Lounge Fenikss dzērienkartes piedāvājuma.

Tiekamies 31. janvārī pl.19:00 Lounge Fenikss bārā, viesnīcas ASTON Hotel Riga  2. stāvā, Brīvības ielā 48/50!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *